opýtajte sa nás otázku

Radi Vám odpovieme na akúkoľvek otázku.

viac

Odborné jazykové školenia

 Spoločne s naším partnerom Lex Lingea Vám prostredníctvom odborných školení predstavíme možnosti, ako sa zdokonaliť na takú jazykovú úroveň, aby Vám cudzí jazyk zarobil peniaze.

Naučíme Vás odborný cudzí jazyk na špičkovej prekladateľskej úrovni, tak aby ste správne prekladali cudzojazyčné zmlúvy a legislatívne texty, zvládli prekladateľskú skúšku Ministerstva spravodlivosti SR, ohúrili odbornosťou na pracovnom trhu, dotiahli obchodné rokovania do úspešného konca, zaradili sa v zahraničí do lepšie zarábajúcej spoločnosti a získali certifikát Lex Lingea o absolvovaní štúdiu konkrétnych odborných tém.

 
Najbližšie pre Vás pripravujeme :
 
Občianske zmluvné právo - prekladový kurzCivil law of contracts - odborný jazykový seminár v angličtine, nemčine, taliančine a francúzštine, aj materiály online. Kurz je vhodný pre advokátov, koncipientov, študentov práva, ekonómov, prekladateľov, tlmočníkov, call centrá, obchodníkov, lektorov. Predpokladom je znalosť jazyka aspoň na úrovni B2.
 
nemecký jazyk: utorok 22.4.14  17:30 - 19:00
anglický jazyk: utorok 22.4.14 19:00 - 21:30
talianský jazyk: štvrtok 24.4.14 17:30 - 19:00
francúzsky jazyk: štvrtok 24.4.14 19:00 - 21:30 
 
Viac informácii o seminári najdete aj na blogu http://www.lexlingea.sk/blog/popis-seminara-obcianske-pravo-hmotne a www.lexlingea.sk.
 
 
 
Povedali o nás:
pridať odporučenie